Ефективна міжнародна доставка товарів з гарантією

Однією з найбільш надійних і високорейтингових транспортно-логістичних компаній є SK Cargo. Детально тут https://sk-cargo.com/ua/. Організація надає повний спектр послуг з відповідального зберігання та перевезення збірних об'єктів, в тому числі перевозить міжнародні збірні вантажі. Даний тип вантажоперевезень відрізняється великою вигодою для замовника, оскільки з декількох маленьких партій товару формується одна велика і відправляється в місце призначення. Щоб міжнародні збірні вантажі були доставлені швидко, недорого і безпечно, весь процес транспортування повинен виконуватися професіоналами. Звернувшись в SK Cargo, вам не доведеться турбуватися за цілісність транспортованого товару та терміни доставки. Ви можете замовити транзит товару з Китаю, країн Євросоюзу, СНД та Азії за прийнятною ціною і з гарантією дотримання ваших вимог.

Ефективна міжнародна доставка товарів з гарантією

Міжнародна доставка збірного вантажу — найважливіший напрям діяльності компанії SK Cargo. У сфері надання транспортно-логістичних послуг ми — досвідчений гравець. З кожним днем ​​ми прагнемо зробити свій сервіс ще якіснішим. Для цього налагоджена партнерська мережа в найбільш затребуваних європейських країнах, сведни до мінімуму витрати клієнтів, щоб міжнародні доставки збірних вантажів були доступними для споживачів будь-якої категорії. Крім того, ми ретельно вивчаємо особливості митного проходження вантажу в різних країнах світу. Всі співробітники компанії SK Cargo — професіонали найвищого уровня. Однім з основних принципів, якими ми керуємося в наданні послуг з контейнерних перевезень вантажу з Китаю, є доступність нашого сервісу. Завдяки цьому перевезення збірних об'єктів з Європи, СНД або країн Азії здійснюється без найменших затримок. При цьому кожен замовник може розраховувати на високу якість додаткового обслуговування (вибір тари для зберігання та пакування вантажу, навантаження, оформлення митної документації та інше).

Переваги

Завдяки багаторічній співпраці з великими міжнародними транспортними компаніями ми можемо ефективно виконати перевезення збірного вантажу практично будь-якої категорії повітряним або морським шляхом, а також на автомобілях елітного класу. Доставити товар з Німеччини, Франції, Канади чи Америки для нас не складе проблем. вантажу від SK Cargo гарантовано пройде успішно по ряду причин:

  1. Ми застосовуємо ефективні схеми завантаження товару на консолідаційних складах нашої компанії.
  2. Виконуємо планові та термінові доставки будь-якого товару.
  3. Гарантуємо повний контроль над перевезенням товару, незалежно від складності маршруту. Замовник може отримати всю необхідну інформацію про свій вантаж в будь-який момент.
  4. На вимогу клієнта здійснюємо страхування перевезених об'єктів.
  5. Виконуємо доставку по схемі «door — to — door» за додаткову плату.
  6. Також, на відміну від інших компаній, в SK Cargo зберігається прийнятний рівень цін. Співпрацюючи з нами, ви побачите бездоганно налагоджену командну роботу на всіх етапах вантажоперевезення.

Для спрощення і прискорення зовнішньоекономічної діяльності наших клієнтів SK Cargo бере на себе всі завдання з митного оформлення міжнародного збірного вантажу:

  1. Сприяння митного брокера для здійснення декларування товарів.
  2. Проведення сертифікації та товароведной експертизи збірних об'єктів.
  3. Страхування перевезеного товару і відповідальності вантажоперевізника.
  4. Професійне консультування з усіх питань ЗЕД.
(No Ratings Yet)
Загрузка...