Килими, доріжки, килимове покриття в Україні

Килимова плитка — новачок в світі підлогових покриттів

Килимова плитка — новий підлоговий матеріал у вигляді квадратів виконаних в однакових габаритних розмірах (найчастіше 50х50 см). За структурою вона має значні відмінності від ковроліну або килимового настилу, так як в основі використовується кілька жорстких армованих шарів, схожих на пиріг для покрівлі. За рахунок твердої підкладки забезпечується надійний захист від деформацій, що гарантує надійне та щільне прилягання один до одного кутів і країв сусідніх квадратів. У випадку з використанням однотонного малюнка, стики зовсім зливаються. У виробництві основи використовуються різні матеріали, починаючи бітумом і полівінілхлоридом, закінчуючи гумою і стеклохолстом. Хоча укладання килимової плитки (ковролін (плитковий)) — це простий процес.

Килими, доріжки, килимове покриття в Україні

Переваги килимової плитки

Перед покупкою, рекомендується оцінити переваги матеріалу:

  1. Привабливість. Оформити підлогу можна з використанням покриттів різних розмірів і кольорів, у вигляді мозаїки, малюнка. Використовуючи класичний ковролін, досягти таких візуальних ефектів неможливо.
  2. Можливість заміни пошкоджених ділянок. Якщо окремий елемент пошкодився, то реставрувати всю підлогову поверхню не обов'язково, досить видалити пошкоджену ділянку і укласти на його місце новий.
  3. Простота монтажу. Фахівці відзначають, що килимова плитка укладається зручно за рахунок невеликих деталей.
  4. Міцність. Поверхня покриття виходить більш міцною, а за рахунок високої щільності плитки, поліпшуються тепло- і звукоізоляційні характеристики приміщення.
  5. Ціна. Вартість матеріалу може здатися високою тільки на перший погляд, але якщо врахувати мінімальну кількість відходів від 0.5 до 2% (при використанні рулонних покриттів — від 10 до 30%), то стає зрозуміло, що різниця не така істотна.
  6. До того ж, не стане проблемою і транспортування матеріалу (на відміну від великих рулонів). Упаковки квадратної форми з легкістю поміщаються навіть в легковий автомобіль.

Де купити?

Компанія «ratio.ua» пропонує якісну килимову плитку від відомих виробників. Вся продукція має сертифікати якості, відрізняється довговічністю і надійністю.

Килимова плитка представлена ​​в асортименті виконана в різних кольорах і фактурі, а також відрізняється за експлуатаційними характеристиками, що дозволяє використовувати покриття, як в житлових кімнатах, так і в комерційних приміщеннях.

(No Ratings Yet)
Загрузка...