Среда, 29 мая, 2024
ДомойНовости наукиКомп’ютерна вишивка на одязі: як відбувається процес та кому актуально

Комп’ютерна вишивка на одязі: як відбувається процес та кому актуально

Комп’ютерна вишивка на одязі: як відбувається процес та кому актуально

Вишивка на одязі — давня традиція пращурів-українців. Створити вишитий візерунок вручну — це велика праця, що потребує уважності та часу. В наш час автоматизації усіх процесів цей процес займає куди менше часу, але сам виріб від цього гірше не виглядає. Розповімо детальніше що ж таке комп’ютерна машинна вишивка Львів.

Як відбувається процес створення комп’ютерної вишивки?

Сучасне мистецтво вишивки полягає переважно в здатності використовувати спеціальне програмне забезпечення, а не в навичках тримання голки з ниткою. Основних кроків процесу є 4.

Для створення художнього шедевру на тканині потрібно для початку розробити дизайн. Це може бути, наприклад,  завантажена в програму відома картина, фотографія, логотип або текст. Унікальні дизайни за бажанням можна створювати самостійно, використовуючи спеціальні віртуальні сервісів.

Дальше малюнок потрібно оцифрувати тобто перевести його у зрозумілу для програм схематичну форму. Комп’ютерна вишивка — це віртуальний варіант візуального макету. Його машинка буде точно повторювати на полотні, рухаючи голку в потрібному напрямку, і потрібному місці.

Підготовка потрібних матеріалів — інша важлива частина процесу. В роботі можуть знадобитися: тканина, нитки різних кольорів, декоративні елементи, як от кружева.

На відміну від традиційних (якими користувались наші бабусі та мами), комп’ютерні швейні машини можуть працювати дуже швидко. Можливості цієї техніки — до 1200 рухів всього за 60 секунд. Довжина стібків теж може змінюватися і становить приблизно 1 мм.

Залежно від кількості голчастих головок одночасно можна вишивати один або кілька екземплярів виробів. Благодаря практично повній автоматизації та високій швидкості процесу, оптові партії вишивки можна легко створювати в короткий термін

Де можна застосовувати машинну вишивку?

Можна вказати кілька галузей, де машинна вишивка використовується особливо часто.

  1. Бізнес. Одяг, прикрашений фірмовим малюнком, логотипом, написами, просто нереально не помітити. Такий відразу привертає увагу і дає зрозуміти представником якою ком’юніті чи компанії є людина. Прикрасити таким чином одяг — чудова ідея для працівників салонів краси, масажних кабінетів, закладів харчування, готелів тощо.
  2. Усі заклади, де прийнято носити уніформу. Для прикладу, це можуть бути, медичні заклади, ліцеї, школи тощо.
  3. Будь-які військові організації та установи. Прикрасити вишивкою можна не лише футболку чи флісову кофту, але й берети.
  4. Усім, кому потрібен декоративний елемент, наприклад, студентам чи школярам для виступу, або акторам в театр.
  5. Спортивні команди.

Основні переваги машинної вишивки

Називаючи плюси машинної вишивки, неможливо не згадати про наступні її переваги.

  1. Ефективність. Якщо ви плануєте використовувати такий елемент декорування з ціллю реклами, будьте певні, не поміченою вона точно не залишиться. Звісно, велику роль тут також відіграють: колір нитки, величина зображення, місце розміщення.
  2. Може наноситися на різні матеріали зокрема й на неткані тканини.
  3. Швидке виконання. Як говорилось вище, машинни для вишивки працюють дуже швидко і зображення просто миттєво з’являється на вому виробі. Всього лише за один день отримати свою форму зможе ціла команда футболістів.
  4.  Стійкість. На відміну від малюнків, машинну вишивку не так легко зіпсувати. Вона також може відпиратися плямовивідниками, як і звичайна тканина.
  5. Доступна вартість. Виріб не коштує багато, тому його з легкістю може собі дозволити кожна людина.

Де замовити комп’ютерну машинну вишивку?

Завжди замовити комп’ютерну машинну вишивку можна в компанії Пакотек. Сучасні швидкісне машинки, відточений процес роботи та вправність працівників дають змогу створювати найрізноманітніші вишивки на тканині. Звертайтесь та переконайтесь в цьому самі.

Похожие записи

Популярное