Яке медичне обладнання має великий попит?

Санаторій – це насамперед про лікування та результат. Представляємо вам добірку апаратів, які справді лікують. Результати цього лікування пацієнти відчувають дуже швидко. Більш того, найчастіше використання цих апаратів збільшує результативність процедур, що входять до стандартного курсу.

Багато пацієнтів готові доплатити за видимий ними результат, тому придбання даного обладнання відкриває для медустанови можливості не тільки підвищити ефективність послуг, але й отримати додаткове джерело доходу.

Яке медичне обладнання має великий попит?

Система для екстракорпоральної магнітної стимуляції органів тазу

  1. Апарат ефективний при еректильній дисфункції, порушенні еякуляції, жіночих сексуальних дисфункціях, аноргазмії, запальних захворюваннях органів малого тазу, нетриманні сечі, фекальному нетриманні, гінекологічних захворюваннях, хронічному простатиті тощо,
  2. У зв’язку з цим є одним із найбільш затребуваних апаратів для організації платних послуг в умовах санаторно-курортної установи або поліклініки. Попиту сприяє вплив, комфорт, гігієнічність і терапевтична ефективність лікування, що відчувається пацієнтом.
  3. Основу терапевтичного впливу становить магнітна стимуляція нервово-м’язового апарату тазового дна та органів малого тазу. Під час сеансу відбувається безболісне скорочення з подальшим розслабленням м’язів тазового дна, товстої кишки, піхви, матки, сечового міхура, передміхурової залози. Таким чином, відбувається тренування та відновлення м’язів, покращення мікроциркуляції та нормалізація ритмічних (складнокоординованих) процесів.

Рекомендуємо: Санаторіям, що спеціалізуються на захворюваннях сечостатевої сфери, а також пропонують програми чоловічого та жіночого здоров’я, активного довголіття.

Апарат для радіальної ударно-хвильової терапії

Тим, хто відкладав покупку обладнання для радіальної ударно-хвильової терапії через високу вартість, варто звернути увагу на апарат ударно-хвильової терапії LGT-2500S. Він, поєднуючи хорошу якість, високу ефективність і ціну нижче, ніж на аналогічні апарати, вже отримав визнання в Європі та Америці, а тепер завойовує популярність і в Росії.

Принцип роботи апарату-пневматичний. Апарат оснащений 7-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм, має вбудовані протоколи лікування та можливість створювати індивідуальні протоколи лікування.

Апарат почне заробляти вже з першої хвилини покупки. Адже заощаджені гроші – це зароблені гроші. А ціна УВТ Longest нижче за ціни аналогів на 15-20%.

Рекомендуємо: усім хто хотів, але не наважувався купити апарат УВТ. А ще має два роки гарантії.

Установка для слінг-терапії

Технологія кінезіотерапії з розвантаженням ваги тіла пацієнта (слінг-терапії) за останні 5 років стала дуже популярною. Їй цікавляться і пацієнти, і лікарі, котрі хочуть поповнити свій арсенал ефективними методиками.

Компенсуючи дію гравітації на тіло пацієнта за допомогою спеціальних підвісів в антигравітаційних м’язах (що забезпечують переважно вертикальне положення), відбувається зниження тонічних (пізніх) рефлексів. М’язи розслабляються, а тренувальна навантаження, що задається за методикою, за рахунок активації нових нейром’язових рефлекторних зв’язків ефективно «перепрограмує» порушені в результаті хвороби або травми первинні рухові реакції на правильний алгоритм роботи. Таким чином, фізичні вправи на установці слінг-терапії можуть застосовуватися при захворюваннях центральної та периферичної нервової системи, наслідках різних травм, а також із профілактичною метою та для тренування у спорті.

(No Ratings Yet)
Загрузка...