Декоративні подушки на диван і ліжко від виробника

Декоративні подушки — повноцінний елемент інтер’єру, здатний змінити і прикрасити його.

Декоративні подушки: зручність + краса

Декоративні подушки давно перестали виконувати чисто утилітарну функцію: сьогодні це — повноцінний елемент декору інтер’єру, здатний прикрасити приміщення і навіть задати тон стилю кімнати, розставити акценти. Говорячи про вибір декоративних подушок, дизайнери зазвичай звертають увагу на кілька нюансів, які варто враховувати, визначаючись з кількістю таких аксесуарів, їх розміром, формою, забарвленням, фактурою тканини. Заказати декоративні подушки на диван і ліжко ви можете тут https://provenceshop.com.ua/spalnya/podushki/dekorativnye/.

Декоративні подушки на диван і ліжко від виробника

Почнемо від противного. Отже, варіанти, від яких при підборі декоративних подушок для дивана чи крісла краще утриматися:

Подушки з тієї ж тканини, що і оббивка дивана

Часто буває, що саме такі декоративні подушки продаються з диваном в комплекті. Однак виглядають вони, як правило, нецікаво, зливаючись за кольором в масивом дивана і роблячи неправильної його форму. До того ж, такий варіант тепер не в моді. Якщо у вас є кілька таких подушок, ви легко зможете змінити їх, пошивши наволочки для декоративних подушок своїми руками.

Подушки з тієї ж тканини, що і штори

Ще один популярний колись, але тепер вийшов з моди варіант. На думку дизайнерів, декоративні подушки, виконані з тієї ж тканини, що і гардини або штори у вашій кімнаті, виглядають нуднувато і кілька пробачать інтер’єр. Якщо у вас вже є такі подушки, ви їх також можете змінити, пошивши нові наволочки або прикрасивши наявні.

Всі подушки в кімнаті — прості і однотипні

Як би ви не прагнули до мінімалізму і простоті, варто «розбавити» комплект однакових за кольором і фактурою подушок бодай однією-двома відмінними, що привертають увагу.

Як вибрати декоративні подушки: прості правила

Контраст по тону

Простий спосіб підібрати цікавий набір декоративних подушок — орієнтуватися на тон оббивки вашого дивана. Подушки повинні бути явно темніше або явно світліше, ніж диван. В одному комплекті подушок можуть бути присутніми одночасно та темніші, і світліші в порівнянні з тоном оббивки дивана чи крісла.

Контраст за кольором

Ще один спосіб підібрати цікавий комплект подушок — вибирати контрастні кольори. Наприклад, для дивана з оббивкою теплого бежевого кольору можна підібрати подушки темних і світлих відтінків синього, а оббивку холодного сірого кольору прикрасять подушки червоного або оранжевого + теплого зеленого кольорів. Якщо ви вибираєте тканини для подушок з візерунком, комбінувати може бути трохи складніше, зате — цікавіше. Для початку, щоб не помилитися, можна дотримуватися правила: основна кількість подушок — одного типу візерунка, 1-2 додаткових — іншого. Приклад: 3 подушки з геометричними візерунками + 2 з рослинним. Або: 4 подушки в різну клітину або смужку + 1-2 з квітковим або абстрактним візерунком.

Контраст фактур

Спробуйте пограти і з фактурами тканин. Наприклад, якщо оббивка або чохол вашого дивана або крісла — з простої матової тканини, додайте подушок з матеріалів з об’ємними візерунками, ефектом букле, з тканин з ворсом або блиском, з вишивкою, з об’ємного трикотажу, з китицями, воланами, аплікацією або іншим декором — і так далі.

(No Ratings Yet)
Загрузка...