Газ та електрична енергія у Львові

Робота електрика з обслуговування електротехнічного обладнання зводиться до підтримки безпечного і працездатного стану електричних машин, пускозахисна апаратів, світлових пристроїв, автоматики та сигналізації, що все і називається електричним обладнанням, а ще проводів, кабелів, роз'ємів, затискачів, електромонтажних виробів і т.д.

До складу пристроїв входять різні деталі, наприклад, резистори, конденсатори, напівпровідникові пристрої. Електрик зобов'язаний бути знайомий з усіма такими елементами, апаратами і пристроями, однак при роботі він зустрічає багато питань і труднощів, тим більше в молодому віці, коли мало досвіду. Метою цієї статті вважається знайомство електрика з електричним обладнанням та іншими складовими електричних установок в частині їх безпеки, безвідмовності, збільшення робочого терміну.

Газ та електрична енергія у Львові

Після здачі електричні установки в експлуатування і першого пуску — починається «життєвий шлях» даного обладнання. Під час роботи обладнання на нього будуть впливати все важкі виробничі фактори, це і стан напруги мережі, обладнання, яке коштує в зв'язці механічно і електрично, і ряд безлічі інших впливів, що порушують надійність електротехнічного обладнання. А найголовніше, яким буде обслуговування цього електротехнічного обладнання.

Для підтримування обладнання у хорошому робочому стані потрібен відповідний нагляд: це правильні і уважні огляди і своєчасні ремонт і профілактика.

Зупинимося на найпершому пункті — огляд, який повинен виконуватися ретельно і правильно. Дуже велику увагу необхідно звертати на головне обладнання, яке дуже довго перебуває в роботі, без зупинок, з огляду на виробничі особливості. Наприклад, візьмемо котельну установку, яка працює на мережевому газі. Призначення теплопостачання міської поліклініки, 2-ух шкіл, трьох дитячих садків і ще ряд декількох споживачів електроенергії у Львові, енергії тепла і гарячої води. На подібному ділянці головне обладнання працює без зупинок весь опалювальний період, це мінімум півроку. І, зрозуміло, дане обладнання має бути належним чином підготовлено до опалювального періоду.

На кожному вузлі обліку повинні стояти пломби енергонагляду.

Крім того, частина залишається в роботі. Це обладнання гарячого водозабезпечення, яке фактично працює роками без зупинок, зрозуміло, дане обладнання має бути підготовлено чесно і з прекрасним якістю. Незалежно від того, яку ділянку експлуатує електротехнічний штат співробітників, основне — це якість роботи. У веденні електрослюсаря знаходиться наступне обладнання: електричні двигуни, вентилятори, димососи, пускова апаратура, щитові вузли, облікові прилади, розподільні шафи, рубильники, освітлення, освітлення аварійного типу і т.д. Ранок трудового дня повинно починатися з обходу та огляду ввіреного обладнання. Маленькі зміни в роботі обладнання повинні привернути вашу увагу. Електричні двигуни, крім візуального огляду, слід перевіряти на вібрацію і режим температур.

(No Ratings Yet)
Загрузка...