KID CITY — це мережа ігрових просторів для проведення заходів

Думаєте відкрити дитячу ігрову кімнату в торговому центрі чи великому магазині, але чи не впевнені, що це гарна ідея? Боїтеся прогоріти? Ця бізнес-ідея має свої ризики, як і у багатьох інших. Якщо все прорахувати і зробити правильно, то вже за кілька місяців ви отримаєте перший дохід. KID CITY — це мережа ігрових просторів для проведення заходів, детально тут kidcity.com.ua.

KID CITY — це мережа ігрових просторів для проведення заходів

Чому це вигідно: плюси та мінуси дитячих ігрових кімнат

У будь-якого бізнесу є плюси та мінуси. Для початку розглянемо плюси:

  1. Попит. Батькам буває ні з ким залишити дитину, тому – ігрова кімната чудовий вихід із становища. І обійдеться набагато дешевше ніж приватна няня.
  2. Окупність. Ця форма бізнесу не потребує величезних витрат та швидко окупається.
  3. Невеликі фінансові вкладення. Звісно – це не бізнес із нуля. Але вкладення можуть бути мінімальними порівняно з іншими сферами бізнесу.
  4. Простота реалізації. Дитячу ігрову кімнату відкрити набагато простіше, ніж приватний дитячий садок або ігровий центр для дітей. Для цього не потрібна спеціальна ліцензія на провадження освітньої діяльності та штат кваліфікованих співробітників.
  5. Поєднання бізнесів. Можна надавати додаткові послуги для збільшення виручки. Наприклад, організація свят та вечірок.
  6. Розширення. Бізнес можна розширити. Можна відкрити інші точки.

Ігрова кімната для дітей – це кімната зі спеціальним обладнанням, де батьки можуть залишити свого малюка розважатися на певний проміжок часу. Дитина перебуває під наглядом дорослих весь цей час.

Дохід формується з основного прибутку — вартість перебування в ігровій кімнаті від 100 грн. у віддалених районах до 200 грн. на годину ближче до центру.

Дитяча ігрова кімната не є високорентабельним підприємством. Зайнявшись ним, бізнесмен не окупить гроші, які він вклав за 2-3 місяці. Однак цей бізнес досить стабільний. На кількість відвідувань впливає сезонність. Зазначимо, що потік клієнтів у літній період знижується та відкривати ігрову кімнату найкраще на початку осені.

Витрати на відкриття дитячої ігрової кімнати залежать від багатьох факторів: розміру приміщення, у якому розташовується кімната, чи прохідне місце тощо.

(No Ratings Yet)
Загрузка...