Вторник, 23 апреля, 2024
ДомойИнтересноОгляд автомобіля Subaru Forester. Технічні характеристики

Огляд автомобіля Subaru Forester. Технічні характеристики

Віддаємо належне кросоверу Subaru Forester з базовим мотором 2.0

Розповідаючи вам про Subaru Forester нового покоління, я відчував якусь незручність. Недешевий, до того ж ще і вже дорожчий автомобіль в основному купували в найдоступніших версіях з дволітровим мотором. А на першій презентації були тільки топові машини з двигуном 2.5, до того ж взуті в 18-дюймові колеса, властиві лише максимальній комплектації Premium ES. Чи не через них чи їзда по нерівній дорозі здавалася некомфортною? Словом, беру Forester ще раз: з початковим 150-сильним двигуном, на «сімнадцятих» колесах, та ще й взимку. Детально тут https://versii.if.ua/news-6/oglyad-avtomobilya-subaru-forester/.

Огляд автомобіля Subaru Forester. Технічні характеристики

Економія на двигуні ніяк не проявляється в інтер’єрі. Тут все той же консервативний дизайн і непогана обробка. Посадка висока, просторо всюди і всім.

Всього дюйм різниці, але на маленьких дисках кузов виглядає куди більш важким. Дволітровим машинам ні за які гроші не покладені сріблясті вставки по низу бамперів і навколо противотуманок, а також люк. Салон виглядає аналогічно, доступні і все дійсно важливі опції типу комплексу водійських асистентів EyeSight. Без регулювання спинок задніх сидінь, електроприводу пасажирського сидіння або сабвуфера, я вважаю, можна прожити. А взмаховая активація двері багажника, регулювання поперекового підпору або автоматика задніх склопідйомників для Форестера як і раніше не пропонуються в принципі.

Екран медіакомбайн радує якістю картинки, включаючи карти TomTom, однак пробки показувати не навчений. На верхній дисплей можна вивести додаткові прилади або індикацію роботи всіх підсистем допомоги водієві.

Крім 150-сильного мотора, технічна відмінність одне: замість ручного режиму з перемиканням псевдоступеней варіатора за допомогою підрульових пелюсток — лише «знижений» алгоритм L, що активується зручним старомодним селектором. В якихось умовах він допомагає гальмувати двигуном, іноді — не дуже. А ось «оппозіт» здивував. Трохи придавиш газ, і він жваво прискорює півтори тонни японського заліза. Потім, правда, слід невелика заминка. Зате з педаллю в підлозі Subaru прудко виходить на обгони, як ніби під капотом сил на 20 більше. Варіатор не позбавлений «гумовий», але серед собі подібних — один з кращих.

Пробіг тестової машини близько 8000 км, а «щітки» труть вже не дуже якісно. Можливо, через це комплекс водійських асистентів EyeSight зі стереовідеокамерой часто відключається. Коли працює, активний круїз-контроль радує точністю і сміливістю руху в потоці.

Більш високопрофільні шини і м’яка зимова Hakkapeliitta R3 трохи розчинили захват від керованості. Цей Форик їде просто точно, але без вогника, з невеликими затримками в відгуках на рухи кермом і трохи затуманеним реактивним дією. Помилитися, втім, неможливо: хватка за курс надійна, а якщо в повороті спровокувати занос, трохи його почекавши, то виявиться рання хватка системи стабілізації. Навіть якщо вона начебто виключена. Менше кайфу — більше лайфа. Але гальма настільки ж короткоходниє і в штатних режимах потужні, як у версії 2.5.

Похожие записи

Популярное