Позика в Credit Up КредитАп. Умови та відгуки

Хто видає мікропозики

Видають такі позики мікрофінансові організації (МФО), діяльність яких регламентується законом, але на відміну від банків працюють вони без ліцензій. Вони самі встановлюють ступінь ризику, або взагалі не перевіряють кредитну історію, або закривають очі на огріхи. Деякі кредитори ставлять процентні ставки індивідуально для кожного позичальника після бесіди з ним, графік погашення боргу теж може бути різний -еженедельний, щомісячний або у вигляді одноразової повернення боргу. Це дійсно будуть швидкі гроші, позика кредитап про який не знатимуть знайомі люди.

Позика в Credit Up КредитАп. Умови та відгуки

Переваги перед звичайними кредитами

Мікропозики відрізняються тим, що позичальник отримує невелику суму, зазвичай до 100 тис. грн. і на короткий термін. Якщо говорити про умови оформлення, то вони схожі на банківські, і мають ряд переваг:

  • процес оформлення займає кілька хвилин, не потрібно збирати документи, досить одного паспорта;
  • отримати мікропозик можуть різні категорії громадян — студенти, пенсіонери, підприємці, люди, які не мають офіційного доходу. Рівень щомісячних доходів не має значення;
  • у позичальників з поганою кредитною історією МФО не з'ясовувати причини виникнення заборгованостей;
  • не стягується комісія, тобто вартість кредиту не підвищується;
  • крім вирішення фінансових проблем, мікропозики — непоганий інструмент виправлення кредитної історії. Виплачуючи в строк проценти по невеликих сумах можна довести платоспроможність.

Мікропозик-онлайн — швидко і зручно

Багато МФО перейшли на обслуговування клієнтів в мережі Інетернет, що збільшило доступність мікропозик. В онлайн-заявці вказується ПІБ, телефон, місце проживання, необхідна сума, процес займає лічені хвилини, потім залишається тільки чекати дзвінка. Після затвердження заявки кошти протягом декількох годин перераховуються на карту, протягом доби — для отримання готівкою. Якщо кошти перераховуються на карту, то кредитний договір надсилається поштою, при отриманні готівки його можуть привезти додому. Про те, що підійшов термін внесення платежу, нагадає кредитний менеджер.

Але потенційним позичальникам потрібно пам'ятати — чим менше перевірок, тим більше відсоток, він може становити 20-70% від суми позики. Незважаючи на те, що мікропозики завойовують в Росії все більшої популярності, експерти радять брати їх тільки в критичних випадках.

(No Ratings Yet)
Загрузка...