Розкрутка і просування сайту в ТОП

SEO — Пошукове просування сайту статтями

Раніше вважалося, що seo просування сайту покупними посиланнями — це відмінний спосіб розкрутки і оптимізації сайту. Але зараз, даний вид просування йде в минуле, так як, наприклад, Yandex бореться з подібним родом просування сайту в пошукових системах.

Інші кажуть, що ефект від подібних угод мінімальний, за надання подібного роду послуг банять сайти — донори тощо. Ми ж розповімо про сучасний метод, SEO методі, який набирає все більшу аудиторію. Якщо ми назвемо просування сайтів статтями методом майбутнього, то швидше за все це буде не далеко від істини.

Розкрутка і просування сайту в ТОП

Нижче, саме про нього і піде мова.

Це досить довгостроковий метод SEO просування, для отримання послуги якого радимо відвідати рекламні агентства. Результати можуть не з'явитися через кілька днів, як, наприклад, при просуванні сайту біржовими посиланнями. Але зате в результаті, даний метод принесе куди більш відчутний ефект, адже щоб досягти чогось вагомого, іноді потрібно потерпіти небагато.

Далі ми розглянемо деякі основні моменти, які необхідно дотримуватися при пошуковому просуванні сайту статтями.

Отже, почнемо з унікальності тексту. Це основна вимога при роботі з даним видом СММ просування. Вважається, що унікальні статті набагато швидше про індексуються пошуковими системами. Для створення унікальної статті існують кілька методів.

  1. Перший: написати самостійно. Можливо, але не завжди виходить, особливо, якщо потрібна велика кількість матеріалу.
  2. Другий: замовити у копірайтера. Ефективний спосіб, найбільш зручний, але в той же час дорогий. Використовується переважно для сайтів, які призначені для залучення відвідувачів, реклами і т.п.
  3. Третій: рерайт статей. Дешевше копірайту, але сенс полягає в переписуванні уже існуючих статей. Але при професійному підході може вийти гарні тексти.
  4. Четвертий: сканування книг.

В інтернеті ще не все книжкові матеріали опубліковані, тому можна використовувати відсканований текст для створення унікальних статей. Щоб здійснити грамотне SEO просування статтями необхідно дотримуватися не тільки унікальність текстів, але так само, наприклад, тематичність.

Розміщувати статті потрібно на сайтах, які відповідають тематиці статті. Але якщо не існує необхідних майданчиків, то публікувати потрібно на хороших, добротних сайтах, які існують не перший рік.

Дотримання часу розміщення, способу розміщення, а так само від розміру (обсягу) статті необхідно, тільки при використанні всього перерахованого вище просування сайту пройде успішно.

(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Загрузка...