Що робити на карантині і у відпустці? Перегляд серіалів

Дощ іде все частіше, а виходити на вулиці хочеться все рідше. Тому пропоную приготувати ароматний чай або глінтвейн, запалити свічки з смачним запахом, загорнутися в пухнастий плед і насолоджуватися переглядом. Ось вони — найцікавіші серіали, які варто подивитися! До речі, серед них є і серіали 2020 року, які вже можна дивитися українською.

РАНКОВЕ ШОУ / THE MORNING ШОВ

Один з найкращих серіалів 2019го року. Склад зоряний: Дженніфер Еністон, Різ Уізерспун і Стів Карелл. Чудова гра акторів, несподівані повороти сюжету.

Жанр: драма.

Занурення в безодню амбіцій, егоцентризму і прагнення до влади, які ховаються за глянцевими студіями американських ранкових шоу.

Що робити на карантині і у відпустці? Перегляд серіалів

ПРИБУЛЬЦІ З МИНУЛОГО / БЕФОРЕІГНЕРС

Все починається з несподіваних переміщень в часі — в сучасний світ проникають люди з кам’яного віку, епохи вікінгів і 19 століття. У серіалі відбивається тема емігрантів, які не хочуть жити за новими правилами і скандинавська міфологія. Творці створили навіть спеціальний сайт, де можна дізнатися про всі задіяні епохи, взяти участь у вікторині на знання і навіть перевірити, до якої епохи належите ви.

Жанр: фантастика, драма.
Дія серіалу відбувається в Осло, Норвегії. А був знятий в Норвегії та Литві.

У сучасному світі починають з’являтися прибульці з минулого. Гості прибувають з кам’яного віку, епохи вікінгів і пізнього XIX століття. Вони не знають, як тут опинилися, і не уявляють, як повернутися назад. Через кілька років співіснування вікінг Альфхільдр надходить на службу в поліцію і разом з місцевим детективом повинна знайти вбивцю інших прибульців і попутно розкрити причину їх появи.

Карнівал РОУ / CARNIVAL РОР

Почну з того, що це дуже гарний серіал, з неповторною атмосферою і крутий грою акторів. Тут чарівний світ з феями і фавнами. Піднімається питання біженців і ставлення до «нелюди». До речі, в головних ролях Орландо Блум і Кара Делевінь.

Жанр: фентезі, трилер, драма, детектив.
Дія серіалу відбувається у вигаданій республіці Бурге. А знятий був в Празі і різних куточках Чехії.

Дія серіалу розгортається в неовікторіанском мегаполісі, де ховаються міфічні істоти, стікаючи туди зі своїх розорених війною земель.

(No Ratings Yet)
Загрузка...