Що таке «зелений тариф»?

Скляні сонячні батареї для дому

Сонячні батареї бувають різної форми і зроблені з багатошарових компонентів. Скляні компоненти сонячних колекторів змінюються за формою і функціями. Ці фактори залежать від наміченого використання, застосовуються вони для нагрівання або для фотогальванічної сонячної енергії. На додаток до звичайних плоским скляним сонячним батареям, вони можуть бути також з скляних прозорих труб і подібно скляних панелей з’єднуються з безліччю маленьких сонячних батарей. Детальну інформацію ви зможете знайти за цим посиланням https://www.atmosfera.ua/uk/sonyachnij-zelenij-tarif/.

Що таке «зелений тариф»?

Силікатні плити краще себе зарекомендували при будівництві сонячних батарей. Разом з кремнієм вони азотіруют і поглинають сонячну енергію, подібно парниковому ефекту, максимізуючи енергію, яка діє на кремній. Така система традиційно використовується сонячними батареями, які складаються з величезної кількості менших сонячних колекторів, з видимими металевими поверхнями.

Сонячний концентратор або панель сонячної батареї є певним типом скла, розробленого в Массачусетському технологічному інституті, який має збільшену ефективність, в порівнянні з традиційними сонячними батареями до 100%. Ця панель комплектується спеціальними фарбами, які поглинають світло. Панельні сонячні батареї, в даний час, використовується найчастіше в офісних будівлях та інших структурах з величезною кількістю вікон, де можуть бути встановлені панелі і концентратори, щоб використовувати поверхню будівлі як велику сонячну батарею.

Сонячні труби відрізняються від інших типів сонячних батарей, перш за все за формою. Скляні циліндри застосовуються замість плоских плит, щоб забезпечити повний кут до сонячного світла на 360 градусів. Ці довгі труби розташовані паралельно одна до одної в довгому ряду, створюючи рівномірність розташування циліндрів. Цей набір труб може бути встановлений в області оптимального сонячного світла. Сонячні труби пов’язані з додатковими компонентами, які передають гарячу рідину (таку як вода) від труб до системи обігріву будівлі.

(No Ratings Yet)
Загрузка...