Створення комерційного сайту: до яких веб-майстрів краще звернутися?

Створення комерційного сайту: до яких веб-майстрів краще звернутися?

Плануєте запускати бізнес в інтернеті, розширювати присутність своєї компанії в онлайн просторі? У такому разі вам знадобиться комерційний сайт: онлайн-сервіс, інтернет-магазин, інформаційний сайт із описом товарів та послуг компанії. Якщо у вас невелика компанія, якій не потрібен відділ IT фахівців, можете замовити створення сайту в 9 Dots Studio.

Розробка веб-сайту

Розробкою, створенням та просуванням веб-сайту займаються фахівці 9 Dots Studio https://9.lviv.ua. До ваших послуг команда дизайнерів, програмістів, сеошників та інтернет-маркетологів, яка допоможе у найкоротші терміни запустити новий проект. Навіть якщо ви вперше плануєте створення сайту для комерційних цілей, досвідчені фахівці допоможуть розібратися з усіма деталями та нюансами. швидка та злагоджена робота фахівців.

Чому варто замовити створення комерційного сайту в компанії 9 Dots Studio:

  • індивідуальний підхід до реалізації проекту;
  • вигідні ціни на всі види IT послуг;
  • швидка та злагоджена робота фахівців.

Залишається тільки зв’язатися з менеджером компанії для обговорення вашого проекту. Потрібно буде вказати основну мету сайту, перспективи подальшого розвитку. Наприклад, ви можете замовити створення невеликого інтернет-магазину (до 100 позицій товарів) з можливістю розвиватись далі – збільшувати асортимент, обсяг трафіку та інші параметри сайту.

Також можна створити онлайн-сервіс. Наприклад, якщо ви вже вибрали готовий ІТ продукт, наприклад кредитний конвеєр, потрібно запустити простий сайт, підключити необхідний софт і налаштувати роботу. Усі ці завдання візьмуть на себе кваліфіковані спеціалісти. З їх допомогою вам вдасться зробити роботу в найкоротші терміни на найвигідніших умовах.

Не відкладайте розробку та запуск комерційного сайту на потім. Навіть якщо проект не складний і не об’ємний, на його реалізацію все одно потрібен час. Крім створення сайту, потрібно також зареєструвати домен (URL сайту) і вибрати швидкий хостинг або виділений сервер для майбутнього проекту. Не заощаджуйте на ІТ послугах, щоб швидко запустити робочий та якісний проект у режимі онлайн.

Отримайте безкоштовну консультацію фахівця. Описавши цілі майбутнього сайту, масштаб проекту, ви зможете дізнатися про приблизні терміни його реалізації та вартість. Після детального обговорення проекту зможете дізнатися більш точну інформацію щодо ціни та термінів запуску.

Вибирайте досвідчених IT фахівців для запуску нового інтернет-магазину чи онлайн-сервісу. Розширюйте сферу реалізації свого продукту за рахунок пропозицій в інтернеті. При цьому посадкова сторінка (картка товару або сторінка з полями для відправки онлайн-заявки) повинна працювати швидко, справно та завжди бути доступною онлайн.

(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Загрузка...