Як дивитися прогноз погоди у Львові?

Сьогоднішній пост є продовженням мого спілкування з 6-м класом природознавства міс Джордан в Центральній і Південній школі! Південна Центральна частина MS розташована в Емерсоні, штат Джорджія, в окрузі Бартоу. Їм дуже цікаво дізнатися, як метеорологи прогнозують погоду, і я із задоволенням на них відповім! Точний прогноз погоди у Львові можете дивитись здесь.

Як дивитися прогноз погоди у Львові?

Нік запитує: «… як ви прогнозуєте погоду на певний період часу?»

Камрін запитує: «… як ви дізнаєтеся, коли погода зміниться і як ви прогнозуєте погоду?»

Кайла запитує: «… як [ви] та інші метеорологи знають, як передбачити, якою буде погода, і які інструменти [ви] використовуєте для прогнозування погоди?»

Дорогий Нік, Камрін і Кайла,

Дякую за ваші запитання! Ваші запити дуже схожі, тому я зможу відповісти на вас трьох одночасно.

Метеорологи можуть прогнозувати зміни в погодних умовах, використовуючи кілька різних інструментів. Вони використовують ці інструменти для вимірювання атмосферних умов, що мали місце в минуле та сьогодення, і застосовують цю інформацію для створення обґрунтованих припущень про майбутню погоду. Завжди пам’ятайте, що прогноз погоди — обґрунтоване припущення — метеорологи (і людство в цілому) не можуть контролювати погоду. Найкраще, що ми можемо зробити, це спостерігати минулі і справжні атмосферні моделі і дані і застосовувати цю інформацію до того, що, на нашу думку, станеться в майбутньому. Метеорологи використовують науковий метод щодня — і навіть щогодини -!

Метеорологи використовують багато різних інструментів для різних цілей. Більшість людей знайомі з термометрами, барометрами і анемометрами для вимірювання температури, тиску повітря і швидкості вітру відповідно. Метеорологи використовують і інші інструменти. Наприклад, метеозонди — це спеціальні аеростати, на яких є погодний пакет, який вимірює температуру, тиск повітря, швидкість вітру і напрямок вітру у всіх шарах тропосфери.

Метеорологи також використовують супутники для спостереження за хмарністю по всьому світу, а радар використовується для вимірювання опадів. Всі ці дані потім підключаються до суперкомп’ютерів, які використовують чисельні прогнозні рівняння для створення прогнозних моделей атмосфери. Ці прогнозні моделі можуть бути як правильними, так і неправильними, тому метеорологи повинні бути обережні і визначати, чи згодні вони з моделлю чи ні. Якщо метеорологи не згодні з моделлю, то вони повинні визначити інший прогноз для свого прогнозу.

Моніторинг даних всіх цих інструментів дозволяє метеорологам відстежувати зміни погоди в часі. Важливо дотримуватися попередніх погодні умови (від останньої години до минулого року і навіть до минулого століття!), Щоб метеорологи знали, чого очікувати в майбутньому. Ось аналогія: ви, можливо, вирізали гарбуза і пішли на Хеллоуїн в минулі роки. Виходячи з того, що ви спостерігали в минулому, як ви думаєте, що ви будете робити в майбутньому, особливо 31 жовтня? Метеорологи часто описують погоду як набір «шаблонів», тому що подібні погодні умови мають тенденцію повторюватися (точно так само як «шаблон» трюку або лікування щороку на Хеллоуїн!).

Звичайно, тільки те, що щось «відповідає» шаблоном, не означає, що воно ідентичне в поведінці — подібні події все ще унікальні по-своєму. Іншими словами, Хеллоуїн може відбуватися 31 жовтня кожного року, але ви не обов’язково повинні носити один і той же костюм або вибирати один і той же маршрут, щоб обдурити або пригостити. Снігова буря може створити аналогічну модель, подібну до тієї, що була в минулому, але в різних частинах штату випадає різна кількість снігу. Метеоролог повинен відслідковувати поточні умови під час погодних явищ і використовувати свої знання про подібність і відмінності погоди, щоб розрізнити, що станеться.

Так ось, як метеорологи передбачають погоду! Це був відмінний питання, і я сподіваюся, що моя відповідь надихнув вас на вивчення погоди! Прогнозування погоди, безумовно, є складним завданням, і все метеорологи прагнуть зробити кращу роботу, яку тільки можуть. У багатьох випадках різниця між точним прогнозом і «помилковим» прогнозом (тобто прогнозом, який виявляється невірним) полягає в точності даних, доступних для метеорологів, і в досвіді прогнозиста — чим більше досвід прогнозиста, вони більш здатні виявляти схожі закономірності.

(No Ratings Yet)
Загрузка...