Четверг, 30 мая, 2024
ДомойИнтересноЯк правильно вибрати повербанк для смартфону. Універсальний Power Bank IRONN Magnetic Wireless

Як правильно вибрати повербанк для смартфону. Універсальний Power Bank IRONN Magnetic Wireless

Зібралися в подорож і довго будете далеко від розеток? Переміщаєтеся цілий день містом без машини і при цьому здійснюєте велику кількість дзвінків? А, можливо, там, де ви знаходитесь, електрика – то рідкість? Та мало що може статися… Банально напередодні ви забули зарядити свій смартфон, і він вимкнувся посередині робочого дня, в дорозі! Що робити?? Вирішення проблеми – портативний акумулятор Power Bank.

Але як вибрати хороший повербанк? Такий, щоб зміг зарядити смартфон чи інші гаджети?  Знають спеціалісти магазину AVIC.

Що таке Power Bank?

Це кілька акумуляторів, об’єднаних в один пристрій. Power bank називають по-різному – зовнішній або портативний акумулятор, мобільна зарядка тощо. Насправді пауербанк – це запас енергії, який завжди з вами.

Як вибрати Power Bank? Які характеристики пристрою є важливими?

Потужність акумулятора

Це найважливіший параметр. Впливає на те, як часто доведеться заряджати зовнішній акумулятор і скільки разів ви зможете зарядити від нього свій гаджет. Найменші Power Bank мають місткість 2000-3000мАч – цього вистачить, щоб підзарядити телефон, але не на 100%, бо більшість мобільних сьогодні мають батарею від 3500 мАг. Оптимально купити повербанк 10000мАч, наприклад, IRONN Magnetic Wireless 10000mAh Black. Його вистачить, щоб підживити кілька телефонів і планшетів, причому одночасно!

 Ще більш місткі зовнішні акумулятори 20000 або 30000 мАг має сенс купувати у випадку, якщо ви плануєте довгу подорож чи плануєте «живити» ноутбук.

Розміри та вага Power Bank 

Зовнішні акумулятори на 2000-3000 мАг можуть бути розміром з губну помаду і важити 100 грамів, портативна зарядка на 10000 мАг виглядає як невеликий смартфон вагою 20 грамів. Якщо вам потрібен павербанк для підзарядки гаджетів під час переміщення містом, то оптимальна місткість 5000-10000 мАг. Модель Power Bank IRONN Magnetic Wireless важить лише 235 грамів, а його акумулятор містить цілих 10000 мАг!

Кількість USB виходів

Часто виникає необхідність зарядити в дорозі кілька пристроїв одночасно. Наприклад, мобільний телефон та планшет. У такій ситуації потрібен портативний акумулятор Power Bank з 2 USB виходами. Power Bank IRONN Magnetic Wireless 10000mAh Black призначений для зарядки пристроїв Wireless, USB C і USB A – до 3-х пристроїв одночасно.

Power bank з підтримкою магнітного заряджання

Набридли кабелі в кишенях? Притуліть павербанк IRONN до смартфону, і вони стануть одним цілим!

Розмістіть два пристрої поруч, щоб телефон почав заряджатись. Зовнішня батарея від AVIC сумісна з усіма моделями iPhone та смартфонами Android, що підтримують магнітне заряджання.

Як користуватися зовнішнім акумулятором

Всі повербанки оснащені USB виходами, до якого потрібно підключити кабель USB з роз’ємом, що підходить для вашого мобільного пристрою. Але пам’ятайте, що різні Power Bank здатні подавати через зарядку струм різної сили. Як правило це 1А (струм необхідний для зарядки смартфонів) та/або 2.1-2.4А (струм для зарядки планшетів). Сучасні зовнішні акумулятори, зокрема, універсальна мобільна батарея IRONN Magnetic Wireless 10000mAh, оснащені USB портами 2.1А та підтримують інтелектуальну систему зарядки. При підключенні мобільного пристрою, Power Bank зчитує вимоги мікроконтролера – подає струм необхідної потужності. Це гарантує безпеку заряджання для телефону або планшета.

Тепер ви знаєте, як вибрати найкращий повербанк. Лишилось визначитись з моделлю та замовити. Хороше місце для покупки в Україні – магазин електроніки, гаджетів та техніки AVIC з Харкова. В асортименті – повербанки власного бренду IRONN на 10000 мАг усього за 999 грн, та зовнішні акумулятори світових виробників.

Похожие записи

Популярное