Воскресенье, 16 июня, 2024
ДомойИнтересноЯкі ролики кращі: із трьома чи чотирма колесами?

Які ролики кращі: із трьома чи чотирма колесами?

Донедавна триколісні ролики були зовсім не популярними у спільноті прихильників роликового спорту. Що ж цю ситуацію змінило та яка кількість коліщат є оптимальною?

Нова хвиля популярності триколісних роликів

Триколісні ролики Rollerblade на величезних 150-х колесах катали ролерів ще на початку 2000-х. Але в той час трискейти популярності не набули. Переломним став 2015 рік, коли до їх апгрейду взялися конструктори Powerslider. Вони почали з того, що запровадили коротку раму з триточковим кріпленням (як у хокейних ковзанах), змінили конфігурацію черевика та замінили великі колеса на менші.

Саме розмір коліщат визначає призначення роликів: 125 мм – для великих відстаней (ролер не відчуває великих коліс, тому що центр тяжіння опускається через близьке розміщення коліс одне до одного та до черевика), 100-110 мм – універсальні, 90 мм – для слалому.

Порівняння роликів: триколісні vs чотириколісні

Спробуємо порівняти ці моделі за деякими параметрами:

  • Прискорення – триколісні ролики набирають швидкість практично миттєво. Тобто невпевненим користувачам вони категорично протипоказані.
  • Контрольованість маневрів – центр тяжіння триколісних роликів в околі середнього колеса, відтак вони «відчувають» найменший порух спортсмена. Чотириколісні реагують слабше, тому що центр тяжіння знаходиться між другим і третім колесом. Вони краще тримають рівновагу. Це вкрай важливо для початківців.
  • Нівелювання вібрацій – нерівною поверхнею комфортніше буде рухатися на чотириколісних моделях, вони чудово «гасять» коливання.

Дітям і початківцям краще вибирати чотириколісні моделі. Хоча є і триколісні, які за стійкістю їм не поступаються (колеса розсунуті на значну відстань).

Професійні ролери можуть сміливо купувати триколісні моделі та насолоджуватися маневрами та швидкістю.

Proroliki – мультибрендовий магазин роликів

У компанії Proroliki представлено десятки моделей від провідних виробників. У Києві є два магазини, де консультанти допоможуть підібрати ролики мрії. Вони переймуться вашими бажаннями та підкажуть, краще купити ролики Rollerblade, FR Skates чи Powerslider (до речі, ці бренди пропонують як триколісні, так і чотириколісні моделі). За потреби фахівці пояснять, від чого залежить, наприклад, на ролики Rollerblade, ціна: чому одні коштують 5 000, а інші – майже 15 000 гривень. Також консультанти підкажуть, якого догляду потребують ролики.Тобто докладуть усіх зусиль, аби ви зробили правильний вибір.

Похожие записи

Популярное