Брендовані подарунки – сувенірна продукція з логотипом

Як вибрати бізнес-сувенір: корисні рекомендації

У бізнес-культурі існує таке поняття, як етикет ділових подарунків. Неправильно підібраний подарунок може по-справжньому зіпсувати відносини. Тому, щоб уникнути непорозумінь, варто дотримуватися деяких правил. Також ви можете заказати брендовані подарунки та сувенірну продукцію з логотипом тут asapservice.com.ua.

Брендовані подарунки – сувенірна продукція з логотипом

Основні моменти

Бізнес-етикет досить суворий. Наприклад, не рекомендується дарувати надмірно дорогі вироби. Крім того, під забороною

  • алкоголь;
  • предмети релігійного культу;
  • парфумерія і косметика;
  • жартівливі подарунки та одяг.

В останньому випадку виняток становлять краватки, шарфи і хустки. Таким чином, щоб подарунок був максимально доречний і не викликав почуття ніяковості у обох сторін, слід звернути увагу на різні сувеніри.

Ділова канцелярія

До нейтральним діловим презентів, призначеним для великих груп людей, відносять різну канцелярію: авторучки і органайзери з логотипами компанії, металеві календарі. Вони не тільки піднімають корпоративний дух, а й є символом професійної діяльності. Також в якості подарунка можуть виступати оригінальні запальнички, брелоки для ключів і годинник. Крім того, безпрограшним варіантом вважаються коробки цукерок, а також набори хорошого чаю або кави. Звичайно ж, важливо приділити увагу оформленню подарунка. виготовлення пакетів з логотипом фірми замовника на даний момент отримало чимале поширення. Тому будь-який бажаючий зможе знайти відповідну компанію, що працює в цій сфері.

Якщо передбачається вручення презенту лише для однієї людини, то можна підійти до вирішення завдання індивідуально. Наприклад, знаючи смаки колеги, досить просто підібрати для нього книги або ж музичні диски. Також в даному випадку можна піднести кімнатна рослина. При цьому найчастіше перевага віддається незвичайним і екзотичним варіантів.

Ставте палець вгору і цю інформацію побачить більше Ваших колег. Підпишіться на канал корисних матеріалів на тему поліграфії і реклами буде більше.

Флексодрук: висока якість друку без втрати часу

Будь-який замовник при замовленні великих тиражів хоче отримати високу якість друку в короткі терміни і без перевитрати бюджету. З усіма цими завданнями чудово справляється саме флексопечать.

Що таке флексопечать?

Флексодрук — спосіб нанесення фарбувальних складів малої в'язкості за допомогою еластичних друкарських форм на різні види матеріалів. Метод відмінно підходить для виготовлення упаковки, етикеток і полімерних пакетів. Флексодрук має ряд переваг і продовжує вдосконалюватися.

Флексодрук на пакетах

Технологія застосовна для нанесення зображень на пакети. Це складніше, ніж друк паперових пакетів. Плівка не вбирає в себе фарбу, тому великий досвід і відмінне обладнання — запорука якості. Високоякісна, повнокольоровий флексодрук на пакетах допоможе виділити Вашу рекламу, і Ваш фірмовий пакет або продукція не залишиться непоміченою.

При цьому методі друку флексоформ переносить фарбу на поверхню матеріалу, створюючи відбиток. Друкований ресурс 500 000 одноразових відбитків для растрових форм або 1 000 000 одноразових відбитків для плашечних форм.

Якість і швидкість друку при флексодруку на плівці, тканини і папері

Висока якість етикетки на сьогоднішній день є вже не стільки способом залучити клієнта, скільки спробою захиститися від появи підробок. Етикетку, надруковану методом флексографії, складніше підробити, що забезпечує більш високий рівень безпеки продукції. Крім того, використання даної технології дозволяє виробляти великі тиражі в найкоротші терміни.

Варто зазначити, що обладнання для флексографії універсально. За допомогою друкованого агрегату такого типу можна надрукувати плівку, папір і навіть тканинні матеріали. Флексодрук на плівці. Секції верстата легко міняються, а сам він відрізняється невеликими габаритами.

Види верстатів для флексодруку

Залежно від конструкції і якості виконуваної роботи, верстати для флексодруку діляться на такі види:

  1. Початковий тип обладнання. Представлений верстатами для роботи з рулонами шириною 18 см. Підходить для друку невеликого тиражу продукції.
  2. Середній рівень. Він представлений верстатами, які виконують друкарську обробку (крім основної повноколірного друку).
  3. Висококласне обладнання. Як правило, представлено машинами, що забезпечують високий ступінь автоматизації виробництва. Устаткування відрізняється повнокольоровим друком і можливістю випуску великих тиражів.

Можливість післядрукарської обробки

Ще однією перевагою флексографии є здатність проводити друкарську обробку на тому ж обладнанні, лише доповнивши його модулем. Це знижує витрати на виробництво.

Ставте палець вгору і цю інформацію побачить більше Ваших колег. Підпишіться на канал корисних матеріалів на тему поліграфії і реклами буде більше.

(No Ratings Yet)
Загрузка...