Ефективне лікування алкоголізму і наркоманії

Сьогоднішня наркологія: чи можливо вилікувати наркоманію?

Наркозалежність, природно, народилася не кілька днів, не десять і навіть не сотню років тому. Давним-давно людям знайомі всілякі пагони і гриби, які володіють дурманними якостями. Наприклад, про кокаїновий кущ представники роду людського знали ще п’ять-шість тисяч рочків назад! Само собою, в той час кокаїн з коки не виробляють, але все ж предки використовували його саме як основу.

Ефективне лікування алкоголізму і наркоманії

Лікування наркоманії та алкоголізму приносить безліч вигод окремим особам, сім’ям і громадам. Лікування є захисним фактором від передозування і допомагає запобігти поширенню переданих через кров вірусів, таких як ВІЛ та гепатит С. Допомога людям у відновленні відіграє важливу роль в наданні допомоги людям, щоб розірвати цикл наркоманії і повернути своє життя назад. Скористатися послугами лікування наркозалежності та реабілітація вам пропонує наркологічний центр Львів, більш детально дізнатися можете на сайті https://vybir.lviv.ua/.

Поліпшення життєвих шансів дітей

Дорослішання з батьками, які зловживають психоактивними речовинами згубно впливає на здоров’я і благополуччя дітей, їх взаємини, рівень освіти і майбутнє вживання психоактивних речовин. Лікування забезпечує сім’ям стабільність і усуває деякі з цих негативних наслідків.

Скорочення злочинності

Сучасна стратегія уряду на 2020 рік визнає лікування наркоманії, як один з найбільш ефективних інструментів суспільства для зниження злочинності.

Майже третина скорочення злочинів, пов’язаних з користолюбства, в XXI столітті була обумовлена ​​поліпшенням доступності лікування з 2001 року.

Запобігання поширенню наркоманії

Активні споживачі наркотиків набирають наступне покоління споживачів наркотиків, в той час як ті, хто перебуває на лікуванні, менш схильні бути торговцями наркотиками і, отже, менш схильні поширювати зловживання наркотиками.

Однак з 2013 року фінансування лікування наркоманією і алкоголізмом скоротилося на 25%, що ставить під загрозу всі ці переваги. Лікування наркоманії та алкоголізма щорічно заощаджує суспільству багато коштiв, і тому подальше скорочення інвестицій є недалекоглядним і призведе лише до загострення проблем в довгостроковій перспективі.

(No Ratings Yet)
Загрузка...