Среда, 8 мая, 2024
ДомойИнтересноКилими, доріжки, килимове покриття в Україні

Килими, доріжки, килимове покриття в Україні

Важливий декоративний елемент — килим

Ще недавно килим був центральною прикрасою будь-якої квартири. Він не тільки вішався на стіну, їм покривався підлогу, диван. У нинішньому інтер’єрі килим займає не останню роль. Але щодо килима думку, чим більше, тим краще — помилкове. Отже, як же правильно визначити килим у своїй квартирі? І яким він повинен бути?

В оформленні квартири килими використовують з фактурним малюнком. Такий килим добре підійде для приміщення, де багато меблів і різноманітних аксесуарів. Якщо додати в такий інтер’єр ще й фактурну обробку, то це стане прекрасним рішенням для тих, хто не любить традиційну забарвлення. Килими, доріжки, килимове покриття в Україні ви можете замовити тут ratio.ua.

Килими, доріжки, килимове покриття в Україні

Коли вибираєте яскраву і незвичайне забарвлення, то пам’ятайте, що його тематика (візерунок, палітра) повинні поєднуватися із загальним оформленням кімнати. Наприклад, яскраве забарвлення килимової доріжки може прекрасно доповнити вузький і нудний хол. Добре поєднуються і малюнки з квітковими і рослинними мотивами.

Якщо Ваша вітальня не захаращена меблями, то купуйте великий килим. Пам’ятайте, що його периметр повинен бути менше, ніж периметр вітальні хоча б на 25 сантиметрів.

Фахівці кажуть, що килим для спальні повинен покривати її площа повністю. Так створюється атмосфера затишку.

Килим в їдальню кімнату повинен бути довгим і широким. Він повинен перевищувати розміри обіднього столу на 120 сантиметрів. Інакше ніжки стільців буду неприємно чіплятися за край покриття, і будуть заважати ті, хто на них сидить.

Купивши якісні доріжки килимові Ви зможете не тільки забезпечити затишок в своєму будинку, але і внести родзинку в інтер’єр. Якщо кімната велика і добре освітлена денним світлом, то краще вертикальне зонування. Якщо ж кімната невелика (до 20 квадратних метрів), то використовують горизонтальне зонування або вертикальне, але з використанням меблів і перегородок висотою до 1 метра. Також не варто робити перегородку або використовувати високі меблі таким чином, щоб не було видно зону кімнати за нею, адже це порушує сприйняття простору в кімнаті.
Перегородки не повинні перешкоджати проникненню в кімнату сонячного світла.

При облаштуванні власного житла ви повинні прагнути зробити інтер’єр кімнати максимально ергономічним — щоб все потрібне для виконання будь-якої функції було в зоні досяжності. Наприклад, при облаштуванні зони відпочинку розташуйте неподалік книжкові полиці (для любителів відпочити з книгою) або аудіоапаратуру (якщо під час відпочинку ви любите слухати музику). Телевізор необхідно встановити там, де дивитися його було б максимально зручно всім членам сім’ї. Поруч повинен знаходитися вимикач для місцевого освітлення, журнальний столик або пуф. Зробіть зону відпочинку таким чином, щоб вона була максимально зручною безпосередньо для вас.

Слідуючи цим же принципом поруч з письмовим столом повинні знаходитися канцелярське приладдя, стелажі і полиці з довідниками і підручниками, а поруч з кухонним столом — все необхідне приладдя для приготування їжі.

Похожие записи

Популярное