Четверг, 30 мая, 2024
ДомойИнтересноПрикраси Пандора Україна, сайт інтернет магазин Pandora

Прикраси Пандора Україна, сайт інтернет магазин Pandora

У плані підбору прикрас, як завжди, пощастило щасливим власницям ідеально правильного овалу, адже вони можуть отримувати будь-яку вподобану пару сережок, абсолютно не зважаючи на її формою. Їм йде все.
Вузьколиций панночкам слід звернути найпильнішу увагу на круглі сережки або кліпси. Ідеальне рішення — сережки, що нагадують гудзики. Саме вони здатні розширити обличчя.

Їх широколицею подругам слід віддати перевагу плоскі витягнуті сережки. Вони, за рахунок утворення додаткової вертикальної лінії, візуально витягають овал обличчя.

Круглолиці красуні повинні придивитися до квадратних, подовженим і довгастим сережок, які наближають обличчя до ідеального овалу, тоді як круглі і кулясті сережки здатні його ще більше розширити.
Власницям подовженого обличчя рекомендується подружитися з круглими, квадратними або кільцеподібними сережками. І, навпаки, уникати прикрас з вертикальною направляє.

Прикраси Пандора Україна, сайт інтернет магазин Pandora

Срібні сережки — символ витонченості і елегантності

Як підібрати сережки?

Сережки — це дуже важливий аксесуар в образі кожної жінки. При правильному підборі, вони можуть як підкреслити красу особи і залучити до нього увагу, так і зробити очі більш виразними, а погляд більш глибоким.

Для того, щоб вірно вибрати сережки, необхідно врахувати наступні моменти:

  1. Наскільки підходить модель сережок до типу особи.
  2. Наскільки підходить матеріал, з якого виготовлені сережки, до відтінку шкіри.
  3. Наскільки підходять камені до кольору очей.

Отже, основне значення має той факт, що сережки обов'язково повинні гармонізувати з типом особи. Інакше станеться порушення стрункого ансамблю одяг-взуття-прикраси, і образ в цілому втратить свій шарм. Рекомендуємо вам купити сережки зі срібла Пандора Літо тут https://brasleta.net якісні дитячі для дитини:

Квадратна особа допускає експерименти не тільки з сережками у формі крапельки, але і з правильними геометричними підвидами сережок і підвісок.

Не менш важлива в справі вибору сережок мочка вуха, зокрема, її розмір і форма. Так, невелика мочка передбачає матові довгасті сережки, тоді як велика мочка натякає на плоскі прикраси.

Колір металу сережок також дуже важливий, адже при неправильному виборі вони будуть виглядати таким собі чужорідним тілом. Щоб цього не сталося, слід пам'ятати про те, що панночкам з теплим відтінком шкіри або смуглянкам слід вибирати сережки з золотим або легким бронзовим відливом, наприклад, золоті сережки з перлами.
Дівчатам же, у яких подтон шкіри має синюватий відтінок, бажано вибрати сережки з металів більш холодних відтінків: срібло, мельхіор, платина. Це освіжить колір їхнього обличчя.

Колір очей також має велике значення в справі вибору сережок. Світлоокі блондинки підкреслять красу світлими каменями, темноокі же блондинки будуть чарівні з сережками теплих тонів.

Яскравість погляду брюнеток додадуть кольорові камені. Сіро-зелені очі яскравіше засяють відтіняють прикрасами з малахітом і бірюзою, а також гранатом, бериллом і агатом, для блакитних очей немає нічого кращого сережок з чорним агатом, бірюзою або лазуритом. Сережки з топазами, рубінами, гранатами і коралами підійдуть темноокий і карооким красуням, а власниць променистих очей чекають сережки з гірським кришталем і діамантами.

Неважливо які сережки ви виберете, для всіх діє лише одне правило: золото без вставок підходить всім, і надягати сережки необхідно з урахуванням обстановки. Яскраві дорогі прикраси ідеальні для урочистостей, а прості і суворі — для робочої обстановки.

Похожие записи

Популярное