Среда, 8 мая, 2024
ДомойИнтересноЯк виготовляють лаки та фарби

Як виготовляють лаки та фарби

Продукція промисловості, що випускає лаки і фарби призначена для обробки різних площин. Вона представлена ​​особливими розчинами (суспензіями), які наносяться на потрібну поверхню, після чого виходить покриття з заданими якісними характеристиками. Така продукція відноситься до матеріалів для будівництва, ремонту та оздоблення, вона поділяється на велику кількість видів: клей, шпаклівка, різні фарби, грунтовки, емалі і інші вироби вiд Berger-seidle.

Як виготовляють лаки та фарби

Класифікація виробів промисловості лаків і фарб

Щоб створювати лаки і фарби, підприємець повинен добре знати їх класифікаційні ряди.

Сьогодні найбільш затребуваними є прозорі лаки. А також широко застосовують різнокольорові фарби, які можуть бути на масляній основі (містять оліфу) і на водно-дисперсійної основі. Ще використовують емалі, матеріали для грунтовки і шпаклівки.

Як підсобного матеріалу (проміжна категорія) застосовують оліфу для більш швидкого висихання оброблюваної площині. А ще потрібні смоли і розчинники.

Власну справу по створенню продукції лаків і фарб

Сьогодні діяльність по створенню лаків і фарб може приносити хороший прибуток. Але перш за все потрібен детальний бізнес-план. Створення лаків і фарб на водно-дисперсійної основі вважають найбільш затребуваним.

Їх виробляють більше одного століття. Найбільш популярні вони в країнах Заходу, в той час як в Україні фарби і клей були неякісними.

Фарби на водно-дисперсійної основі більш екологічні, не завдають великої шкоди здоров'ю людей і їх легко використовувати.

Ринок будівельних матеріалів тільки почав освоювати такі фарби, то їх створення в Україні може бути дуже вигідною справою для підприємця.

Створюючи власне виробництво слід продумати наступні моменти:

  1. Виробниче приміщення з площею не менше двадцяти п'яти квадратних метрів, краще те, в якому буде опалення, хороше освітлення і водопровідна вода.
  2. Потрібну сировину гарна якість (різні добавки, пігменти, загусники). На нього з самого початку доведеться затратити не менш як двісті п'ятдесят тисяч гривень.
  3. Необхідне обладнання.
  4. Технологічні лінії для створення лаків і фарб.

І, звичайно-ж, потрібно провести дослідження в області маркетингу, врахувати, коли буде отримано перший прибуток від цієї діяльності, а також зробити розрахунок собівартості продукції. Слід подумати і про інші витрати (плата за оренду приміщення для створення лаків і фарб, оплата води і електроенергії, зарплата співробітникам та інше).

Похожие записи

Популярное